Dzień Deskorolki na płońskim skateparku
Dzień Deskorolki na płońskim skateparku świętowaliśmy wraz z miłośnikami tego "sportu" wyczynowego i Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku. Wśród próbujących swoich sił na desce byli burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik, jego zastępczyni Liliana Kraśniewska, a także radna miejska Monika Zimnawoda, która aktywnie włączyła się w projekt powstania tego miejsca. Atrakcją dzisiejszego dnia był pokaz akrobacji i warsztaty z bezpiecznej jazdy, które poprowadziło dla wszystkich Forum Deskorolkowe. Oddajemy to miejsce dzieciom i młodzieży. Niech Wam służy!
Przypomnijmy:
Inwestycja współfinansowana ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej – edycja 2021.
Zakres: Wykonanie ok. 800 m2 nawierzchni betonowej na podbudowie (plac 20 x 40 m) przeznaczonej na skatepark oraz wyposażenie w nowe urządzenia.
Wykonawca Rad-BUD Wiesław Radziejowski
Umowa podpisana dnia: 20.07.2022 r.
Wartość 947 500,00 zł
Termin zakończenia 30.11.2022 r.
Odbiór końcowy zadania nastąpił 30.11.2022 r.
Zadanie zostało zrealizowane prawidłowo i odebrane.
Inwestycja współfinansowana ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej – edycja 2021 w kwocie 284 500,00 zł.
Zapraszamy do fotorelacji: Dzień Deskorolki na płońskim skateparku


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!