Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Nowe Miasto w gronie miast powiatu płońskiego

Ocena 0/5

Podczas LXII sesji Rady Miejskiej w Płońsku powitano Nowe Miasto w gronie miast powiatu płońskiego. Gratulowano Burmistrzowi Sławomirowi Zalewskiemu i przewodniczącemu rady Markowi Calińskiemu - odzyskania z początkiem 2022 roku praw miejskich.

- Witam w gronie Burmistrzów miast powiatu płońskiego. Życzę Panom, aby teraz, kiedy Nowe Miasto jest z powrotem miastem, rozwijało się szybciej, co będzie z korzyścią dla mieszkańców - mówił Andrzej Pietrasik, Burmistrz Miasta Płońska.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności