Kierownik MOPS-u w Płońsku Maria Zembrzuska przechodzi na emeryturę
Podczas LXII sesji Rady Miejskiej w Płońsku Burmistrz Andrzej Pietrasik, przewodniczący Rady Miejskiej Henryk Zienkiewicz oraz radni miejscy i pracownicy Urzędu Miejskiego pożegnali odchodzącą na emeryturę panią Marię Zembrzuską, kierownika Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.
Pani Marii życzymy satysfakcji z 45 lat pracy, dużo zdrowia i spełnienia najskrytszych marzeń!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!