Logo Urzędu Miasta w Płońsku

229. Rocznica Uchwalenie Konstytucji 3 Maja

Ocena 0/5

Burmistrz Płońska wspólnie z wójtami gmin Płońsk, Załuski i Dzierzążnia, a także radnymi Rady Miejskiej w Płońsku złożył kwiaty pod Pomnikiem Konstytucji 3 Maja.

- Dzisiaj Konstytucja jest fundamentem praworządności – tych wartości które uznają wszyscy Polacy. Świętujmy ją pomimo trwającej pandemii. Inaczej, ale równie mocno i z wielkim szacunkiem. Po to, żeby podkreślić jej wagę, znaczenie i przywiązanie do wartości demokratycznych - mówi burmistrz Płońska.

Przemówienie burmistrza: https://www.facebook.com/1583361768587346/posts/2669779533278892/?sfnsn=mo&d=n&vh=e

Galeria zdjęć

Burmistrz w urzędzie na tle zdjęć z ubiegłorocznych uroczystości Składanie kwiatów przy pomniku KOnstytucji 3 Maja Składanie kwiatów przy pomniku KOnstytucji 3 Maja Składanie kwiatów przy pomniku KOnstytucji 3 Maja Składanie kwiatów przy pomniku KOnstytucji 3 Maja Składanie kwiatów przy pomniku KOnstytucji 3 Maja Składanie kwiatów przy pomniku KOnstytucji 3 Maja 229. Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja (8) 229. Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja (9)
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności