229. Rocznica Uchwalenie Konstytucji 3 Maja
Burmistrz Płońska wspólnie z wójtami gmin Płońsk, Załuski i Dzierzążnia, a także radnymi Rady Miejskiej w Płońsku złożył kwiaty pod Pomnikiem Konstytucji 3 Maja.
- Dzisiaj Konstytucja jest fundamentem praworządności – tych wartości które uznają wszyscy Polacy. Świętujmy ją pomimo trwającej pandemii. Inaczej, ale równie mocno i z wielkim szacunkiem. Po to, żeby podkreślić jej wagę, znaczenie i przywiązanie do wartości demokratycznych - mówi burmistrz Płońska.
Przemówienie burmistrza: https://www.facebook.com/1583361768587346/posts/2669779533278892/?sfnsn=mo&d=n&vh=e


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!