Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Ostatni dzień ostatniego turnusu Kolonii w Goszczycach

Ocena 0/5
Ostatni dzień ostatniego turnusu Kolonii w Goszczycach organizowanych przez Gminę Miasto Płońsk w Ośrodku Edukacji, Profilaktyki i Integracji Środowiskowej.

Każdy turnus, jeśli tylko pogoda sprzyjała, kończył się wspólnym ogniskiem, kiełbaskami i wspomnieniami świetnie spędzonego tygodnia.

Tradycją też stało, że ostatniego dnia kolonistów odwiedza Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik i każdy kolonista bez wyjątku otrzymuje upominek, który jest potem miłym wspomnieniem spędzonego w Goszczycach czasu.

W tym roku z tego rodzaju wypoczynku organizowanego przez nasze miasto skorzystało w sumie 135 dzieci ze szkół i przedszkoli, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Płońsk.

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji i opieki nad dziećmi podczas tegorocznych goszczyckich kolonii.

Będziemy je jeszcze podsumowywać w kolejnych dniach.

Zapraszamy za rok i życzymy cudownego, ostatniego tygodnia wakacji.
__________
Organizatorzy:
Urząd Miejski w Płońsku
Miasto Płońsk
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku
Punkt Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności