Ostatni dzień ostatniego turnusu Kolonii w Goszczycach
Ostatni dzień ostatniego turnusu Kolonii w Goszczycach organizowanych przez Gminę Miasto Płońsk w Ośrodku Edukacji, Profilaktyki i Integracji Środowiskowej.
Każdy turnus, jeśli tylko pogoda sprzyjała, kończył się wspólnym ogniskiem, kiełbaskami i wspomnieniami świetnie spędzonego tygodnia.
Tradycją też stało, że ostatniego dnia kolonistów odwiedza Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik i każdy kolonista bez wyjątku otrzymuje upominek, który jest potem miłym wspomnieniem spędzonego w Goszczycach czasu.
W tym roku z tego rodzaju wypoczynku organizowanego przez nasze miasto skorzystało w sumie 135 dzieci ze szkół i przedszkoli, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miasto Płońsk.
Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji i opieki nad dziećmi podczas tegorocznych goszczyckich kolonii.
Będziemy je jeszcze podsumowywać w kolejnych dniach.
Zapraszamy za rok i życzymy cudownego, ostatniego tygodnia wakacji.
__________
Organizatorzy:
Urząd Miejski w Płońsku
Miasto Płońsk
Miejskie Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku
Punkt Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!