35 lat działalności NFOŚiGW
W czwartek, 14 listopada Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik uczestniczył w uroczystej gali zorganizowanej z okazji jubileuszu 35-lecia Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Z tej okazji wręczył podziękowania prezes NFOŚiGW Dorocie Zawadzkiej-Stępniak. W swoim wystąpieniu burmistrz mówił o przełomowych w skali kraju i Europy inwestycjach, które Gmina Miasto Płońsk realizowała wspólnie z Funduszem - budowie 45-kilometrowej kanalizacji, która powstała w dwa lata, zamianie ciepłowni węglowej na elektrociepłownię i o budowie nowoczesnej instalacji służącej do segregacji odpadów, a także o wielu mniejszych, jak termomodernizacje czy budowa kanalizacji deszczowych.
Transmisję z konferencji można obejrzeć tutaj: https://www.youtube.com/live/fULaRwsOpiQ?si=-rOhnw86fGH9xR2_

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!