Dziś obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego
Z tej okazji, w imieniu Samorządu Miasta Płońska, Burmistrz Andrzej Pietrasik składa serdeczne podziękowania wszystkim płońskim pracownikom socjalnym.
Dziękujemy za Wasze poświęcenie, empatię oraz codzienną, często bardzo trudną i wymagającą pracę na rzecz osób najbardziej potrzebujących.
Wasze wsparcie, zaangażowanie i gotowość niesienia pomocy mają ogromne znaczenie dla naszej społeczności.
Dziękujemy za wszystko, co robicie – dziś i każdego dnia.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!