Dzień Życzliwości w Urzędzie Miasta
Dziś ratusz odwiedzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku. Z okazji Dnia Życzliwości dzieci przyniosły ze sobą mnóstwo radości i dobrego humoru.
W imieniu władz Miasta z uczniami spotkał się Sekretarz Andrzej Bogucki, który podziękował im za wizytę i obdarował słodkim upominkiem.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!