"Wszystko, co Mama nam daje, co będzie, co jest, co już było, i Mama, i my obok mamy - to miłość." P. Kaniżaj Najserdeczniejsze życzenia wszystkim MAMOM składa Burmistrz Płońska - Andrzej Pietrasik.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!