Klub Senior+
KlubSenior+ w Płońsku wznowił dziś swoją działalność! Nie obyło się jednak bez zmian:
- pomiar temperatury ciała przy pomocy termometru bezdotykowego u uczestników, a także dezynfekcja rąk przy wejściu na teren placówki
- umieszczenie przy wejściu do budynku informacji o obligatoryjnym dezynfekowaniu rąk przez seniorów oraz umożliwienie przeprowadzenia dezynfekcji rąk poprzez wystawienie w dostępnym miejscu dozownika z płynem dezynfekcyjnym
- osłona ust i nosa (np. maseczki, przyłbice)
- podział uczestników na małe, kilkuosobowe grupy o stałym składzie z przydzielonymi stałymi opiekunami/terapeutami (grupy 7-osobowe, zajęcia godzinowe i godzina na dezynfekcję pomieszczeń i wietrzenie)
- rezygnacja z treningów kulinarnych
- zakaz pozostawiania telefonów komórkowych na powierzchniach ogólnodostępnych
- regularne czyszczenie powierzchni wspólnych, w tym klamek drzwi i okien, poręczy, blatów, oparć krzeseł, framug i skrzydeł drzwi, uchwytów, dezynfekowanie powierzchni dotykowych takich, jak słuchawka telefonu, klawiatura i myszka, włączniki świateł, w szczególności po zakończeniu zajęć przez jedną grupę i przed rozpoczęciem zajęć przez drugą grupę uczestników.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!