50 000 zł dla PAF z budżetu miasta
28 lipca 2022r., w Urzędzie Miejskim w Płońsku burmistrz Andrzej Pietrasik i przedstawiciele Płońskiej Akademii Futbolu - prezes Tomasz Rembecki oraz sekretarz Szymon Pająk podpisali umowę na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w ramach konkursu ofert z zakresu pożytku publicznego.
-Nazwa zadania: Upowszechnianie sportu wśród dorosłych mieszkańców miasta Płońska poprzez organizację treningów i udział w rozgrywkach w piłce nożnej.
-Kwota dofinansowania ze środków budżetu Gminy Miasto Płońsk: 50 000 zł.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!