Prosimy jutro o godne upamiętnienie godziny "W" - w hołdzie Powstańcom Warszawskim. Już od godziny 16.30 na głównych ulicach Płońska będzie można spotkać patrole powstańcze. O 17 - tradycyjnie - zawyją syreny.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!