Godzina “W” – 76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego
1 sierpnia, władze miasta, przedstawiciele samorządu, Jednostka Strzelecka 1006 Płońsk, stowarzyszenia działające w naszym mieście i płońszczanie oddali hołd Powstańcom Warszawskim. Od godziny 16.30 na ulicach można było spotkać patrole powstańcze, a o 17 chwilą ciszy upamiętniono godzinę "W".
Cześć i chwała Bohaterom!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!