Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Pożeganie absolwentów w Przedszkolu nr 3

Ocena 0/5

W środę, 17 czerwca w Przedszkolu nr 3 w Płońsku odbyło się uroczyste pożegnanie tegorocznych absolwentów, którzy już we wrześniu przestąpią progi szkół jako pierwszoklasiści.

W tym roku uroczystość wyglądała zupełnie inaczej niż zwykle. Z uwagi na panującą pandemię z okazji ukończenia przedszkola nie było wspólnego występu dzieci oraz poczęstunku.

Mali absolwenci ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach odebrali dyplomy i upominki od swoich pań.

Życzymy, aby dalsza edukacja była dla Was taką samą radością, jaką była w przedszkolu.

Galeria zdjęć

Pożegnanie absolwentów w Przedszkolu nr 3 Pożegnanie absolwentów w Przedszkolu nr 3 Pożegnanie absolwentów w Przedszkolu nr 3 Pożegnanie absolwentów w Przedszkolu nr 3 Pożegnanie absolwentów w Przedszkolu nr 3 Pożegnanie absolwentów w Przedszkolu nr 3 Pożegnanie absolwentów w Przedszkolu nr 3 Pożegnanie absolwentów w Przedszkolu nr 3 Pożegnanie absolwentów w Przedszkolu nr 3 Pożegnanie absolwentów w Przedszkolu nr 3 Pożegnanie absolwentów w Przedszkolu nr 3 Pożegnanie absolwentów w Przedszkolu nr 3 Pożegnanie absolwentów w Przedszkolu nr 3
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności