Pożeganie absolwentów w Przedszkolu nr 3
W środę, 17 czerwca w Przedszkolu nr 3 w Płońsku odbyło się uroczyste pożegnanie tegorocznych absolwentów, którzy już we wrześniu przestąpią progi szkół jako pierwszoklasiści.
W tym roku uroczystość wyglądała zupełnie inaczej niż zwykle. Z uwagi na panującą pandemię z okazji ukończenia przedszkola nie było wspólnego występu dzieci oraz poczęstunku.
Mali absolwenci ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach odebrali dyplomy i upominki od swoich pań.
Życzymy, aby dalsza edukacja była dla Was taką samą radością, jaką była w przedszkolu.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!