Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Arcelin- 100-lecie Bitwy Warszawskiej

Ocena 0/5

W sobotę, 22 sierpnia w Arcelinie odbyły się uroczystości z okazji 100-lecia Bitwy Warszawskiej. Podczas wspólnej sesji trzech rad gmin: Rady Miejskiej w Płońsku, Rady Gminy Płońsk i Rady Gminy Baboszewo przyjęto jednogłośnie stanowisko upamiętniające setną rocznicy szarży pod Arcelinem. Odsłonięto również tablicę wręczoną przez prezydenta RP, która upamiętnia triumf 1. Pułku Szwoleżerów w walkach pod Arcelinem. Dzisiejszą uroczystość zwieńczył pokaz kawaleryjski.

Miasto Płońsk reprezentował burmistrz Andrzej Pietrasik oraz radni Rady Miejskiej.

Galeria zdjęć

118253829_2764477807142397_4614315551188370831_o 118279180_2764477430475768_307982799664298705_o 118285420_2764477940475717_8069120792272573616_o 118287546_2764476890475822_2026373278275741181_o 118311582_2764477173809127_302537435156690602_o 118319342_2764477337142444_2808698546232887448_o 118360601_2764476730475838_6423803671833997785_o 118397466_2764477043809140_184559088034815326_o 118402340_2764477250475786_8596720591867677286_o 118443304_2764477653809079_5735605673554537862_o
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności