Porozmawiajmy o elektromobilności
W czwartek, 27 sierpnia o godz. 10.30 w Urzędzie Miejskim w Płońsku odbędzie się konferencja prasowa na temat Strategii Rozwoju Elektromobilności dla Gminy Miasta Płońsk.
Konferencja będzie otwarta dla wszystkich zainteresowanych, w tym w szczególności dla mieszkańców.
- jak poprawić jakość powietrza w Płońsku
- jak zmniejszyć niską emisję
- postawmy na samochody elektryczne
- rozwijajmy infrastrukturę rowerową
Strategię elektromobilności dla Gminy Miasta Płońsk więcej informacji


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!