Będzie przebudowa ul. Szkolnej
Dziś burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik podpisał umowę z wicewojewodą mazowieckim Arturem Standowiczem na dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych projektu pn. "Budowa ulicy Szkolnej w Płońsku".
Miasto Płońsk pozyskało blisko 1,5 mln zł. 800 tys. dołoży ze środków własnych.
Projekt obejmuje dwa odcinki ul. Szkolnej: od ul. Wiosennej do przejazdu kolejowego i od przejazdu kolejowego do skrzyżowania z ulicą Św. JP II o łącznej długości 528,97 m.
Wykonane następujące prace: przebudowa chodnika i zjazdów, budowa ciągu pieszo-rowerowego, zjazdów, budowa ulicy na w/w odcinkach, utwardzenie wlotu ul. Storczykowej, budowa kanalizacji deszczowej oraz przebudowa kanalizacji teletechnicznej.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!