Bezpłatny handel dla rolników na miejskich targowiskach
11 lutego br. rolnicy mogli po raz pierwszy prowadzić bezpłatnie handel na miejskich targowiskach. To efekt uchwały podjętej przez Radę Miejską w Płońsku 20 stycznia 2022 r., która w piątki i soboty zwalnia rolników z opłaty targowej na wszystkich miejskich targowiskach.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!