Ferie w mieście
11 lutego br. Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik odwiedził dzieci biorące udział w feryjnych zajęciach organizowanych w Szkole Podstawowej nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Płońsku.
Na jednych z zajęć Komendant Straży Miejskiej Bogdan Lewandowski rozmawiał z dziećmi na temat bezpiecznego poruszania się po mieście - zarówno, jako piesi , jak i rowerzyści czy użytkownicy hulajnóg , jak zdać o naszą wspólną przestrzeń i gdzie zadzwonić w razie rozmaitych zdarzeń z prośbą o POMOC!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!