Rozpoczęła się budowa ścieżki rowerowej na odcinku od obwodnicy zachodniej do torów kolejowych. Trwają roboty ziemne. Ustawiane jest obrzeże betonowe.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!