Spotkanie z przedstawicielami Jednostki Strzeleckiej 1006 Płońsk
18 czerwca br. w Urzędzie Miejskim w Płońsku odbyło się spotkanie przedstawicieli Jednostka Strzelecka 1006 Płońsk z burmistrzem Płońska Andrzej Pietrasik, przewodniczącym Rady Miejskiej w Płońsku, a także szefami jednostek miejskich. Rozmowa dotyczyła jubileuszu płońskich strzelców, współpracy z miastem i udziału jednostki w miejskich uroczystościach.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!