Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Burmistrz Andrzej Pietrasik wziął udział w spotkaniu szefów miast i gmin subregionu ciechanowskiego

Ocena 0/5

Dziś w Ciechanowie burmistrz Andrzej Pietrasik wziął udział w spotkaniu szefów miast i gmin subregionu ciechanowskiego z Mariuszem Frankowskim - wojewodą mazowieckim. Spotkanie dotyczyło strategicznych spraw dla samorządu – pozyskiwania środków z KPO, finansów miast, a także współpracy administracji samorządowej z rządową.
Również dziś burmistrz Płońska podpisał akt notarialny, którego przedmiotem było złożenie oświadczenia o objęciu udziałów przez nasze miasto w spółce SIM Północne Mazowsze w związku z pozyskaniem przez Płońsk środków z Funduszu Dopłat Departamentu Funduszy Mieszkaniowych BGK oraz Rządowego Funduszu Rozwoju Mieszkalnictwa w łącznej kwocie 6 002 200,00 zł. Dzięki funduszom pozyskanym przez Płońsk trwają intensywne prace związane z budową bloku przy ul. Padlewskiego, w którym zamieszka 40 rodzin.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności