Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych" w Płońsku
1 marca 2024 r. na dziedzińcu kościoła Rzymskokatolickiej Parafii pw. św. Michała Archanioła w Płońsku odbyły się uroczystości z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
W uroczystościach Burmistrza Miasta Płońsk Andrzeja Pietrasika reprezentowała Teresa Kozera. Wśród uczestników byli samorządowcy, kombatanci, przedstawiciele służb mundurowych, pracownicy szkół i przedszkoli oraz młodzież.
Oprawę uroczystości przygotowała Jednostka Strzelecka 1006 Płońsk.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!