Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Burmistrz Andrzej Pietrasik spotkał się z wojewodą mazowieckim Mariuszem Frankowskim

Ocena 0/5

16 kwietnia 2024 r. Burmistrz Andrzej Pietrasik spotkał się z wojewodą mazowieckim Mariuszem Frankowskim. Rozmowa dotyczyła możliwości pozyskania przez Płońsk środków z Unii Europejskiej, przede wszystkim z Krajowego Planu Odbudowy, a także współpracy administracji rządowej z samorządową. Pan wojewoda złożył burmistrzowi gratulacje z okazji zwycięstwa w wyborach.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności