Burmistrz Andrzej Pietrasik spotkał się z wojewodą mazowieckim Mariuszem Frankowskim
16 kwietnia 2024 r. Burmistrz Andrzej Pietrasik spotkał się z wojewodą mazowieckim Mariuszem Frankowskim. Rozmowa dotyczyła możliwości pozyskania przez Płońsk środków z Unii Europejskiej, przede wszystkim z Krajowego Planu Odbudowy, a także współpracy administracji rządowej z samorządową. Pan wojewoda złożył burmistrzowi gratulacje z okazji zwycięstwa w wyborach.



- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!