Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Burmistrz Miasta Płońsk gościem "Debaty Samorządowej"

Ocena 0/5

Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik jest dziś gościem "Debaty Samorządowej" w TVP3 Warszawa. Trwa m.in. dyskusja na temat ograniczenia nocnej sprzedaży alkoholu, obrony cywilnej, a także inwestycji, w tym budowy stadionu w Płońsku i renaturyzacji Rutek.

Galeria zdjęć

Galeria aktualności Burmistrz Miasta Płońsk gościem "Debaty Samorządowej" 2 Galeria aktualności Burmistrz Miasta Płońsk gościem "Debaty Samorządowej" 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności