Burmistrz Miasta Płońsk gościem "Debaty Samorządowej"
Burmistrz Miasta Płońsk Andrzej Pietrasik jest dziś gościem "Debaty Samorządowej" w TVP3 Warszawa. Trwa m.in. dyskusja na temat ograniczenia nocnej sprzedaży alkoholu, obrony cywilnej, a także inwestycji, w tym budowy stadionu w Płońsku i renaturyzacji Rutek.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!