10 lat Stowarzyszenia Aktywny Senior
Z dumą i ogromną sympatią przekazujemy gratulacje Stowarzyszeniu Aktywny Senior, które świętuje swoje 10-lecie działalności, w tym także od niedawna w Płońsk-u jako Centrum Aktywnego Seniora.
15 października w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku odbyła się uroczysta gala jubileuszowa pełna wzruszeń, wspomnień i poczucia wspólnoty. To wyjątkowe spotkanie zgromadziło wielu gości, przyjaciół i sympatyków organizacji, a także przedstawicieli samorządów z Płocka, Mławy i Płońska.
Płońsk w zastępstwie Burmistrza Andrzej Pietrasik reprezentowała Karina Kmiecińska, dyrektor Wydziału Polityki społecznej w Urzędzie Miejskim w Płońsk, a także Łukasz Gołębiewski kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Płońsku, Elwira Konopka kierowniczka Punktu Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie i Patryk Kowalski radny Rady miejskiej w Płońsku.
Wśród gości nie zabrakło również płońskich seniorów reprezentowanych przez Krystynę Dylewską i Jadwigę Chojnacką z Rady Seniorów Miasta Płońsk.
Podczas gali uhonorowano osoby szczególnie zaangażowane w działania na rzecz środowiska senioralnego wręczono Ordery Rubinowego Serca oraz tytuły Mecenasa Dobra, doceniając tych, którzy z sercem wspierają ideę aktywnego i solidarnego starzenia się
Stowarzyszenie Aktywny Senior od dekady działa z pasją na rzecz integracji, aktywizacji i wsparcia osób starszych, również w Płońsku, pokazując, że wiek nie jest przeszkodą, lecz atutem.
Seniorzy zrzeszeni w tej organizacji to prawdziwa inspiracja pełni energii, pomysłów i życiowego entuzjazmu
Z okazji jubileuszu życzymy całemu Stowarzyszeniu kolejnych lat pełnych energii, uśmiechu i pięknych działań z sercem, z pasją i dla ludzi
Brawo, Aktywni Seniorzy


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!