Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Burmistrz o współpracy polsko-izraelskiej

Ocena 0/5

Na zaproszenie Związek Miast Polskich i Federacji Władz Lokalnych Izraela Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik wziął dziś udział w spotkaniu samorządowców obu państw. Jako gospodarz Miasta Płońsk, w którym urodził się Dawid Ben Gurion, opowiedział o współpracy płońsko-izraelskiej i o działaniach, które podejmuje nasze miasto w celu upamiętnienia historii płońskich Żydów oraz budowania międzykulturowego i międzypokoleniowego dialogu między narodami. W składzie delegacji z Izraela w spotkaniu uczestniczyło 25 burmistrzów.

Galeria zdjęć

Burmistrz o współpracy polsko-izraelskiej 4 491982128_1096078799224199_4551236984393537857_n 491998762_1096078809224198_5470650795889197994_n 493054330_1096078802557532_7559957642473868558_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności