Burmistrz o współpracy polsko-izraelskiej
Na zaproszenie Związek Miast Polskich i Federacji Władz Lokalnych Izraela Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik wziął dziś udział w spotkaniu samorządowców obu państw. Jako gospodarz Miasta Płońsk, w którym urodził się Dawid Ben Gurion, opowiedział o współpracy płońsko-izraelskiej i o działaniach, które podejmuje nasze miasto w celu upamiętnienia historii płońskich Żydów oraz budowania międzykulturowego i międzypokoleniowego dialogu między narodami. W składzie delegacji z Izraela w spotkaniu uczestniczyło 25 burmistrzów.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!