Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Dzieci ze szkoły SP nr 3 odwiedziły Płoński ratusz

Ocena 0/5
We wtorek 5 lipca Urząd Miejski Płońsk odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku wraz z opiekunami.
Ratusz stał na drodze podczas spaceru po Płońsku w ramach szkolnych półkolonii.

Zastępca Burmistrza Teresa Kozera została obdarowana własnoręcznie zrobionym, naturalnym kolażem z elementów znalezionych w przestrzeni miejskiej.
Na wymianę - każdy dostał po cukierku.
Wakacje W Mieście nie muszą być nudne.
Przy okazji - zapraszamy do korzystania z miejskiej wakacyjnej oferty. Szczegóły tutaj: https://plonsk.pl/aktualnosci/wakacje-w-miescie-2022.html

Galeria zdjęć

Dzieci ze szkoły SP nr 3 odwiedziły Płoński ratusz Dzieci ze szkoły SP nr 3 odwiedziły Płoński ratusz Dzieci ze szkoły SP nr 3 odwiedziły Płoński ratusz Dzieci ze szkoły SP nr 3 odwiedziły Płoński ratusz Dzieci ze szkoły SP nr 3 odwiedziły Płoński ratusz Dzieci ze szkoły SP nr 3 odwiedziły Płoński ratusz
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności