Egzamin kwalifikujący na stopień nauczyciela mianowanego
6-8 lipca 2022r., przed komisją w Urzędzie Miejskim w Płońsku nauczyciele kontraktowi z płońskich szkół podstawowych i przedszkoli będą prezentować swój dorobek zawodowy za okres ostatnich 3 lat stażu. Tym samym przystąpią do egzaminu kwalifikującego ich na stopień nauczyciela mianowanego. W tym roku o stopień nauczyciela mianowanego ubiega się 8 nauczycieli z Przedszkola Nr 3 Płońsk, Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku i Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku.
Trzymamy kciuki i życzymy POWODZENIA!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!