Pierwsze nasadzenia w rynku
Tuż przed momentem posadziliśmy pierwsze z 22 nowych drzew. Wszystkie nasadzenia nadzoruje nasza ogrodniczka miejska Małgorzata Melińska. Jeszcze dzisiaj opowiemy, co jeszcze zielonego i w jakich ilościach, pojawi się na naszym plońskim, zrewitalizowanym rynku.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!