Konkurs fotograficzny "Moje miasto, a w nim..."
Burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik, Urząd Miejski w Płońsku oraz Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Walerego Jędrzejewicza w Płońsku zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym.
Temat przewodni - Moje miasto, a w nim!
Kto może wziąć udział? - uczniowie płońskich podstawówek (za zgodą rodziców).
Regulamin https://sp2plonsk.pl/.../2023/03/Moje-miasto-a-w-nim.pdf
Zapraszamy do udziału w konkursie. Wspaniałe nagrody czekają.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!