Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej
Dzisiaj, o godzinie 12.00 przed ratuszem, z okazji Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej, Zastępca Burmistrza Miasta Płońska – Teresa Kozera wciągnęła na maszt flagę Rzeczpospolitej Polskiej.
W holu Urzędu Miejskiego wyeksponowane zostały również zdjęcia z ubiegłorocznych oficjalnych uroczystości.
---
Pamiętajmy, aby otaczać symbole narodowe szacunkiem przez cały rok, jest to nasz obywatelski obowiązek. Flaga jest symbolem, który jednoczy nas wszystkich. Zwłaszcza w obecnej sytuacji, niech pozwoli nam okazać patriotyzm i poczucie wspólnoty.
Serdecznie zachęcamy Państwa do wywieszenia biało – czerwonej flagi nie tylko 2 maja, ale przez cały weekend majowy dla uczczenia ważnych rocznic.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!