Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Ocena 0/5

Dzisiaj, o godzinie 12.00 przed ratuszem, z okazji Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej, Zastępca Burmistrza Miasta Płońska – Teresa Kozera wciągnęła na maszt flagę Rzeczpospolitej Polskiej.

W holu Urzędu Miejskiego wyeksponowane zostały również zdjęcia z ubiegłorocznych oficjalnych uroczystości.

---

Pamiętajmy, aby otaczać symbole narodowe szacunkiem przez cały rok, jest to nasz obywatelski obowiązek.  Flaga jest symbolem, który jednoczy nas wszystkich. Zwłaszcza w obecnej sytuacji, niech pozwoli nam okazać patriotyzm i poczucie wspólnoty.

Serdecznie zachęcamy Państwa  do wywieszenia biało – czerwonej flagi  nie tylko 2 maja, ale przez cały weekend majowy dla uczczenia ważnych rocznic.

Galeria zdjęć

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności