Kasa w Urzędzie Miejskim nieczynna
Przypominamy, że kasa w Urzędzie Miejskim jest nieczynna.
Wszystkie wpłaty prosimy realizować drogą elektroniczną w formie płatności bezgotówkowych lub w placówkach Banku Spółdzielczego w Płońsku (bez ponoszenia dodatkowych opłat).


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!