Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Dzień Niepodległości Argentyny

Ocena 0/5

Szanowni Państwo,

z przyjemnością informuję, że tegoroczny Dzień Niepodległości Argentyny, przypadający 9 lipca, będzie obchodzony w Centrum Kultury w Łomiankach. Wraz ze Stowarzyszeniem Inicjatyw Społecznych IMPULS, Powiatem Warszawskim Zachodnim oraz Ambasadą Argentyny w Polsce zapraszamy Polaków, Argentyńczyków oraz obywateli innych państw na „Piknik Rodzinny Poznaj Kulturę Świata – Dzień Argentyny”, który odbędzie się w niedzielne popołudnie 9 lipca przy scenie plenerowej Centrum Kultury w Łomiankach. Piknik rozpocznie się o godz. 14.

Na uczestników pikniku będzie czekał specjalnie ułożony program, który z jednej strony przybliży tradycje i kulturę Argentyny, a z drugiej przestawi kraj Ameryki Południowej jako wspaniałe miejsce dla lubiących podróże. W programie przewidzieliśmy między innymi pokazy i warsztaty tanga argentyńskiego, pokaz parzenia herbaty Yerba Mate, degustację empanadas, konkursu i quizy tematyczne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, spotkanie z podróżnikiem, czy wspólnej nauki języka hiszpańskiego. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych w postaci animacji, gier, zabaw, malowania twarzy, konkursu plastycznego czy potocznie zwanych „dmuchańców”. O godz. 19.30 wydarzenie zakończy koncert „Świat tanga” w wykonaniu zespołu „Sentido”.  

Bardziej zaawansowanych tancerzy tanga argentyńskiego zapraszamy do sali widowiskowej Centrum na „Wieczorną Milongę”, którą poprowadzą Monika Kwiatkowska oraz Tomasz Sadlakowski. Milongę, która potrwa do godz. 23, rozpoczniemy o godz. 20. Wstęp wolny. 

09-07_piknik_plakat 09-07_milonga_plakat 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności