Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Egzamin ósmoklasisty w SP 3

Ocena 0/5

 We wtorek, 16 czerwca, punktualnie o godzinie 9.00 uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku rozpoczęli pierwszy w życiu tak ważny sprawdzian wiedzy.

Trzydniową sesję egzaminacyjną rozpoczął test wiedzy z języka polskiego. Wśród lektur pojawiły się „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza i „Artysta” Sławomira Mrożka. Uczniowie mieli do napisania przemówienie dotyczące książek lub opowiadanie.  

Egzamin przebiegał zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz zasad sanitarnych.

 W środę, 17 czerwca sprawdzą swoją wiedzę z matematyki, a w czwartek 18 czerwca  z języka obcego.

Wszystkich ósmoklasistom życzymy powodzenia!

Galeria zdjęć

Egzamin ósmoklasisty w Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku Egzamin ósmoklasisty w Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku Egzamin ósmoklasisty w Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku Egzamin ósmoklasisty w Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku Egzamin ósmoklasisty w Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku Egzamin ósmoklasisty w Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku Egzamin ósmoklasisty w Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku Egzamin ósmoklasisty w Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku Egzamin ósmoklasisty w Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku Egzamin ósmoklasisty w Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku Egzamin ósmoklasisty w Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku Egzamin ósmoklasisty w Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku Egzamin ósmoklasisty w Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku Egzamin ósmoklasisty w Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku Egzamin ósmoklasisty w Szkole Podstawowej nr 3 w Płońsku
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności