Egzamin ósmoklasisty w SP 3
We wtorek, 16 czerwca, punktualnie o godzinie 9.00 uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku rozpoczęli pierwszy w życiu tak ważny sprawdzian wiedzy.
Trzydniową sesję egzaminacyjną rozpoczął test wiedzy z języka polskiego. Wśród lektur pojawiły się „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza i „Artysta” Sławomira Mrożka. Uczniowie mieli do napisania przemówienie dotyczące książek lub opowiadanie.
Egzamin przebiegał zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz zasad sanitarnych.
W środę, 17 czerwca sprawdzą swoją wiedzę z matematyki, a w czwartek 18 czerwca z języka obcego.
Wszystkich ósmoklasistom życzymy powodzenia!


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!