10. Sesja Rady Seniorów Miasta Płońska
11 lutego br. w Urzędzie Miejskim w Płońsku odbyła się 10. sesja Rady Seniorów Miasta Płońska. Wśród tematów, m.in. współpraca z KlubSenior+ w Płońsku, informacja burmistrza o budżecie na rok 2022 i realizowanych inwestycjach, a także podsumowanie IV Płońskich Senioraliów.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!