Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Godzina "W" w płońskim rynku

Ocena 0/5

Szanowni mieszkańcy i wszyscy, którzy będziecie dziś, 1 sierpnia, o godz. 17:00 w mieście Płońsk. Zapraszamy do płońskiego rynku, do wspólnego oddania hołdu powstańcom warszawskim, którzy 79 lat temu podjęli heroiczną walkę z okupantem.
Zaprasza burmistrz Płońska Andrzej Pietrasik, pracownicy ratusza, pracownicy jednostek samorządowych podległych miastu, radni miejscy.
Punktualnie o godzinie 17:00 zawyją syreny, upamiętniając w ten sposób godzinę „W”. Zachęcamy kierowców do zatrzymania samochodów w tym czasie. Prosimy o chwilę zadumy i refleksji.

363362478_675251141306969_3492136483156269896_n 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności