Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Ocena 0/5

Siema! My z WOŚP, burmistrzem Andrzejem Pietrasikiem i wolontariuszką Natalią Sosińską gramy już dziś! 

Wielki finał w niedzielę, 31 stycznia 2021 r.

Galeria zdjęć

Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności