Gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy
Siema! My z WOŚP, burmistrzem Andrzejem Pietrasikiem i wolontariuszką Natalią Sosińską gramy już dziś!
Wielki finał w niedzielę, 31 stycznia 2021 r.
Siema! My z WOŚP, burmistrzem Andrzejem Pietrasikiem i wolontariuszką Natalią Sosińską gramy już dziś!
Wielki finał w niedzielę, 31 stycznia 2021 r.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!