Informacja dla mieszkańców Płońska w sprawie wniosków o wypłatę bonu energetycznego
Uprzejmie informuję, że wnioski o wypłatę bonu energetycznego należy składać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Płońsku, ul. Św. M. Kolbe 9 stacjonarnie lub za pomocą platformy ePUAP, aplikacji mObywatel lub na stronie gov.pl
Wnioski można składać od 1 sierpnia do 30 września.
SEKRETARZ MIASTA
/-/
Andrzej Bogucki

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!