Spotkanie Burmistrza Miasta Płońsk z Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki
7 sierpnia 2024 r. Burmistrz Andrzej Pietrasik spotkał się z Piotrem Borys - Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki. Rozmowa dotyczyły inwestycji sportowych w Płońsku, a także możliwości skorzystania przez Gminę Miasto Płońsk z programów i funduszy realizowanych przez ministerstwo.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!