Informacja ZDiM: Awaria Linii Żółtej w wyniku silnych mrozów
Z przyczyn technicznych linia żółta nie będzie kursować w dniach 2-3 luty. Przepraszamy za utrudnienia.
ZDiM informuje: z powodu silnych mrozów nie wyjechał na trasę autobus linii żółtej. Trwają prace nad przywróceniem kursów. Autobus linii zielonej kończy drugi kurs. Następnie będzie jeździł od godz 12.45.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!