Logo Urzędu Miasta w Płońsku

Jubileusz pożycia małżeńskiego

Ocena 0/5

Dziś w Urzędzie Miejskim  w Płońsku  15 par świętowało jubileusz 50 lecia i 6 par jubileusz 60 lecia pożycia małżeńskiego.

Burmistrz Andrzej Pietrasik wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Agnieszką Szymańską wręczyli jubilatom medale przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Uroczystości uświetniły występ zespołu z Państwowej Szkoły Muzycznej w Płońsku w składzie: Kinga Wilczewska, Sylwia Nękarska, Łukas Niedzielski.

Po oficjalnej części uroczystości wszyscy zebrani zostali zaproszeni na poczęstunek oraz jubileuszowy tort.

 

Galeria zdjęć

DSC_0004 DSC_0010 DSC_0013 DSC_0027 DSC_0034 DSC_0037 DSC_0041 DSC_0044 DSC_0046 DSC_0049 DSC_0054 DSC_0059 DSC_0062 DSC_0066 DSC_0069 DSC_0071 DSC_0079 DSC_0084 DSC_0086 DSC_0097 DSC_0101 DSC_0106 DSC_0131 DSC_0149 DSC_0133
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności