Jubileusz pożycia małżeńskiego
Dziś w Urzędzie Miejskim w Płońsku 15 par świętowało jubileusz 50 lecia i 6 par jubileusz 60 lecia pożycia małżeńskiego.
Burmistrz Andrzej Pietrasik wraz z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Agnieszką Szymańską wręczyli jubilatom medale przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Uroczystości uświetniły występ zespołu z Państwowej Szkoły Muzycznej w Płońsku w składzie: Kinga Wilczewska, Sylwia Nękarska, Łukas Niedzielski.
Po oficjalnej części uroczystości wszyscy zebrani zostali zaproszeni na poczęstunek oraz jubileuszowy tort.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!